.

.

ST UPC 1X2 Fiber Optik FTTH Splitter FBT Optik Çoğaltıcı abs kutusu tipi 1x2 plc optik splitter ücretsiz kargo

ST UPC 1X2 Fiber Optik FTTH Splitter FBT Optik Çoğaltıcı abs kutusu tipi 1x2 plc optik splitter ücretsiz kargo

Müşteri değerlemesi:

₺ 21.00
Ürünün miktarı
Stokta

1 X2 Fiber Optik FTTH Splitter FBT Optik Çoğaltıcı açıklama sigortalı optik splitter birbirine bağlı iki veya daha fazla optik lifler olduğunu, ve sonra eriyik-sivrilen içinde germe makinesi, gerçek zamanlı izleme bölünmüş oranı değişikliği, zaman yarma oranı gereksinimlerini karşılamak, erimiş sona erdi germe, tek bir sonu tutma optik lifler (cut dinlenme) bir giriş ucu ve diğer ucu olarak çoklu kanal çıkışı olarak kullanılır., Telcordia Sharetop Çoğaltıcı ile uyum GR1209 ve Telcordia GR1221 özellikler küçük Modu Etkisi geniş Passband yüksek Güvenilirlik uygulamalar tekli Haberleşme Sistemleri Fiber Sensör Sistemleri aletleri
  zaman resimleri ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru vardırresim sadece referans için. ürün açıklaması olarak aynı gerekir. karıştı iseniz. hizmet irtibata geçiniz. Nakliye hakkında1. SEVKIYAT SÜRESI HAZıRLAYıN : tüm ürünler özelleştirilmiş ürünler, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır. acil eğer, lütfen bize ulaşın.2. FATURA HAKKıNDAödeme için kaynağı gerekiyorsa resmi faturaları sağlayabilir (PI) gümrükleme için ticari fatura temin edebilir3. VERGI HAKKıNDAhiçbir özel mesaj varsa, biz gerçek ilan edecek malların değeri, Biz herhangi bir gümrük ücreti sorumlu değildir; kendi yerinde gümrük politikası kontrol edin. herhangi bir yardıma ihtiyacınız Varsa, lütfen bize ulaşın.UYARı : 1.üzgünüm biz içindesteklemez P. O. Kutuları adresi,doğru adresi için bize mesaj bırakın lütfen sipariş zaman.2. Bazen parsel size gerekli almak için yerel postane gidin. lütfen sizin takip numarası almak ve zamanında parsel almak için kişisel KIMLIK, bize aksi parsel geri gönderilecektir. İade ve değişim 1. SIPARIŞ IPTALI siparişinizi iptal edebilir her zaman sipariş önce bize tarafından comfirmed olduğunu.bu düzenlenmiş kez üretim, biz sipariş iptali veya değişim kabul edemez.  geribildirim1. bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz, lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın. pozitif (5 yıldız) bizim için çok önemlidir, bize geribildirim bırakın önce iki kere düşünmek lütfen.2. ürünlerimizden memnun yoksa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. biz sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.(XYT-TECH) Sharetop sergi planı : Booth No.23 E02. Nisan 24-27,2018 Expocentre, Moskova

Ürün verisi

Model Numarası:
XYT-B-1x2-1024
Name:
Fiber Optic PLC splitter
Type:
ABS box
Application:
FTTH FTTB FTTX Network
Fiber model:
G657A1 or customer specified
Wavelength:
1260~1650nm
Dimension:
32cm*26cm*5cm
Pigtail application:
FTTH project
Pigtail connector:
SC/ST/FC/LC/MU/E2000
Diameter:
0.9mm 2.0mm 3.0mm
Port:
1*2

Ürün kategorisi